СТРУКТУРА КОЛЕДЖУ

 

1. Камінська Оксана Олегівна – директор коледжу – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

2. Волянюк Руслана Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

3. Шпак Валентина Іванівна – завідувач педпрактики –  кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „старший викладач“

4. Мельник Юлія Сергіївна – практичний психолог, кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

5. Ковень Олександр Олександрович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

6. Скоропляс Василь Володимирович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

 

І. ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

1. Циклова комісія природничих дисциплін:

1. Іванюк Антоніна Сергіївна – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

2. Цеголко Віталій Павлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

3. Бєлова Ірина Іванівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

4. Галаган Ігор Михайлович – кандидат педагогічних наук - кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

5. Ромашевська Маргарита Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

6. Ліщук Юрій Миколайович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

7. Тригуба Олена Василівна – кандидат сільськогосподарських  наук - кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“ 

8. Жмаченко Юрій Петрович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

За суміщенням:

1. Бабій Надія Василівна - кандидат технічних наук, доцент - кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

2. Присяжнюк Ольга Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

 

2. Циклова комісія гуманітарних дисциплін:

1. Терп'як Оксана Петрівна – голова циклової комісії –  кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

2. Яцюк Наталія Миколаївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

3. Хохрякова Ірина Павлівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

4. Рац Лариса Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

5. Бончик Ольга Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

6. Нікіфорчук Тетяна Василівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

7. Багнюк Анатолій Лаврентійович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

8. Мазурок Валентин Петрович – кандидат історичних наук – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“ 

9. Левенець Марія Миколаївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

За суміщенням:

1. Дубровський Роман Олександрович – кандидат філологічних наук кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії.

2. Соловей Олександр Григорович – кандидат історичних  наук кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“.  

3. Сеньківська Галина Ярославівна – кандидат історичних  наук, кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“  .

4. Мороз Олена Василівна – кандидат філософських  наук кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

5. Ткачук Ірина Павлівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

6. Петровський Олександр Несторович кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

7. Ткачук Віктор Євгенович – кандидат юридичних наук, кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“.

8. Громова Олена Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“ 

9. Друзь Ольга Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“ 

10. Свиридюк Любов Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“ 

11. Клак Інна Євгенівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії

За сумісництвом:

1. Плотнікова Анна Анатоліївна кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

Декретна відпустка:

Багнюк Наталія Володимирівна

Кікіна Наталія Михайлівна

 

3. Циклова комісія психолого-педагогічних дисциплін та дошкільних методик:

1. Сабран Надія Михайлівна – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „старший викладач“ 

2. Цибульська Ольга Миколаївна – завідувач відділенням дошкільної та технологічної освіти – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“,  „викладач-методист“

3. Цигипало Олена Петрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

4. Романюк Тетяна Василівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

5. Сербай Наталія Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

6. Богута Людмила Іванівна - кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

За суміщенням:

1. Бабій Наталія Богданівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

2. Заблоцький Андрій Русланович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

3. Лизун Ірина Федорівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

4. Прус Алла Олександрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

5. Бодруг Наталія Анатоліївна – кандидат педагогічних наук – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

Декретна відпустка:

Іванюк Юлія Олександрівна

Цимбалюк Ольга Володимирівна

Штука Ольга Василівна

 

4. Циклова комісія технологічної освіти:

1. Писаренок Віталій Володимирович – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

2. Слободенюк Олег Володимирович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

3. Томашівський Сергій Михайлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

4. Швець Іван Вікторович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

5. Мушак Олександра Мирославівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

6. Колісецький Сергій Миколайович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

За сумісництвом

1. Ємець Олександр Павлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“,  „ викладач-методист“

2. Цимбалюк Юрій Григорович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

3. Омельчук Олександр Васильович – кандидат педагогічних наук, кваліфікаційна категорія „спеціаліст “

 

ІІ. ВІДДІЛЕННЯ МУЗИЧНОГО ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВ І ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

1. Циклова комісія музичних дисциплін:

1. Новик Олена Сергіївна – голова циклової комісії  –  кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „ викладач-методист“

2. Бондаренко Наталія Євгенівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“ 

3. Галішевська Неллі Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“ 

4. Люлюк Любомира Ярославівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „ викладач-методист “ 

5. Люлюк Олег Васильович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

6. Райчук Марія Миколаївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

7. Федюра Світлана Анатоліївна – голова циклової комісії  групових керівників кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист “ 

8. Найчук Надія Петрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „ викладач-методист “ 

9. Мацкова Валентина Сергіївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „ викладач-методист “ 

10. Дедю Оксана Йосипівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

11. Федюра Павло Петрович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“ 

12. Дубовий Олег Володимирович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

13. Левицька Галина Олексіївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

14. Яловська Людмила Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

15. Іванюк Володимир Миколайович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

16. Мацюк Мар’яна Олексіївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

17. Хамуляк Віра Євгенівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“.

18. Гуральна Світлана Степанівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“ 

19. Найчук Євген Віталійович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“ 

За сумісництвом

1. Клак Петро Миколайович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“.

Концертмейстери:

1. Сидорова Тетяна Леонідівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“ 

2. Дацюк Людмила Олегівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

3. Федюра Павло Петрович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“ 

4. Головінська Людмила Богданівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

5. Головінська Любава Богданівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

6. Дубчак Анастасія  Олександрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

7. Козачок Ірина Вікторівна кваліфікаційна категорія спеціаліст другої категорії“

 

1. Циклова комісія образотворчого мистецтва:

1. Нікіфорчук Тетяна Михайлівна – голова циклової комісіїкваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

2. Балбус Тетяна Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

3. Качаловська Оксана Петрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

4. Швед Марія Іванівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

Декретна відпустка:

Склярук Катерина Олексіївна

 

3. Циклова комісія фізичного виховання:

1. Єрусалимець Катерина Григорівна – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, викладач-методист, Заслужений працівник освіти України

2. Олійник Ірина Олександрівна – завідувач відділенням музичного та образотворчого мистецтв та фізичного виховання – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, викладач-методист, Відмінник освіти України

3. Менжерес Микола  Михайлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „старший викладач“  .

4. Коханець Василь Михайлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

5. Левандовська Любов Юріївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

6. Кіркова Тетяна Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

7. Скибиляк Іван Васильович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

8. Розмірчук Вікторія Вячеславівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

За сумісництвом

1. Банах Володимир Ігорович  – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

2. Слюсарчук Віктор Васильович – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

3. Гурковський Олександр Миколайович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

4. Хмара Андрій Володимирович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

Декретна відпустка:

Петрів Оксана Василівна

 


 
Галерея
foto 8
foto 8foto 8
На даний момент 524 гостей на сайті