Пошук
Студенту


Цикл загальної підготовки

 

Форма-заява на обрання дисциплін циклу загальної підготовки 


Цикл професійної піготовки

 1. Форма-заява на обрання вибіркових дисциплін Освітньо-професійна програма Середня освіта (Мова і література (польська)) / Середня освіта (Польська мова і література)
 2. Форма-заява на обрання вибіркових дисциплін Освітньо-професійна програма Середня освіта (Мова і література (англійська)) / Середня освіта (Англійська мова і література)
 3. Форма-заява на обрання вибіркових дисциплін Освітньо-професійна програма Середня освіта (Мова і література (німецька)) / Середня освіта (Німецька мова і література)
 4. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Середня освіта (Українська мова та література)
 5. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Середня освіта (Історія)
 6. Форми-заяви на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Середня освіта (Трудове навчання та технології)
 7. Форми-заяви на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Професійна освіта (Деревообробка)
 8. Форми-заяви на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Середня освіта (Інформатика)
 1. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми (Дошкільна освіта)
 2. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми (Початкова освіта)
 3. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми (Соціальна робота)
 4. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Середня освіта (Музичне мистецтво)
 5. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Середня освіта (Образотворче мистецтво)
 1. Форма-заява на обрання  дисциплін циклу професійної Освітньо-професійної програми Середня освіта (Фізична культура)
 2. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)
 3. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми (Екологія)
 4. Форма-заява на обрання дисциплін циклу професійної підготовки Освітньо-професійної програми (Психологія) 1. Третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти Освітньо-професійна програма Освітні, педагогічні науки

 


 

 
Анонси
Галерея
55
5555
На даний момент 885 гостей на сайті