Пошук

ПЕРШИЙ АКАДЕМІЧНИЙ

Цьогоріч 1265 молодих фахівців отримали дипломи випускників Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Це перший випуск навчального закладу у статусі академії. До національних освітянських лав вливаються 495 бакалаврів, 591 спеціаліст і 179 молодших спеціалістів. Серед них завершили навчання 14 магістрантів зі спеціальностей ”Музичне мистецтво“, ’Технологічна освіта“ і ”Біологія“, а також 75 педагогів системи дошкільної освіти, які пройшли перепідготовку за відповідним навчальним планом. 13 бакалаврам, 30 спеціалістам, 6 магістрантам і 7 молодшим спеціалістам вручено дипломи з відзнакою. Дипломи педагогів дошкільних навчальних закладів отримали 240 випускників, соціального педагога – 44, вчителя англійської мови – 74, німецької мови – 53, фізичного виховання – 182, образотворчого мистецтва – 103, музичного мистецтва – 99, біології – 79, технологій – 123. Магістерські дипломи викладачів музичного мистецтва вручені 4 випускникам, біології – 5, технологій – 5. Стаціонарно навчалися 740 чоловік (278 бакалаврів, 269 спеціалістів, 14 магістрів, 179 молодших спеціалістів), заочно – 525 осіб (217 бакалаврів, 308 спеціалістів). За державним замовленням здобували освіту 348 випускників, на контрактній формі навчання – 917.

Для тих, хто стає на професійну стезю вчительства й отримує свій перший фаховий диплом, творча група у складі проректора з виховної роботи Миколи Сиротюка та його помічників Антона Благія і Олександра Ковеня підготувала урочисту лінійку з нагоди завершення навчання в педагогічному коледжі та гуманітарно-педагогічній академії й отримання дипломів молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра. Святкове дійство вели актори студентського театру ”Пілігрим“ Марія Крупенко й Андрій Дубас. Колона випускників, очолювана деканами факультетів, урочистим маршем під аплодисменти присутніх увійшла на головну площу академії. Її вітали студенти і викладачі академії, гості та почесна президія у складі проректора з навчальної роботи, доцента Марії Боднар, проректора з наукової роботи, професора Валентини Бенери, проректора з виховної роботи, кандидата педагогічних наук Миколи Сиротюка, директора педагогічного коледжу, доцента Надії Бабій.

Після урочистого відкриття лінійки та покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку до присутніх з вітальним словом звернулася проректор з навчальної роботи, доцент Марія Боднар. Наказ про отримання випускниками дипломів про здобуття ступенів вищої освіти ”бакалавр“ і ”магістр“ та освітньо-кваліфікаційних рівнів ”молодший спеціаліст“ і ”спеціаліст“ оголосив проректор з виховної роботи Микола Сиротюк. Мистецькі вітання своїм колегам підготували юний поет, випускник педагогічного коледжу Павло Старух і лауреат всеукраїнських пісенних конкурсів Катерина Байрах.

 
Анонси
Галерея
48
4848
На даний момент 317 гостей на сайті