Пошук

У ТВОРЧИХ ПЕДАГОГІВ – ТАЛАНОВИТІ ВИХОВАНЦІ

В рамках дисципліни ”Основи інклюзивної освіти“ кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Данильчук організувала виставку, на якій представила власні роботи, твори студентів 31-ДПК групи й асистента кафедри педагогіки вищої школи Ірини Лизун.

Серед дивовижного багатства експонатів вернісажу милують око вишиті бісером вінчальні ікони Ольги Кардаш, серветка ”Різдво у домі“ Ірини Лизун, серія картин ”Пори року“ та ”Нічна фея“ Мар’яни Петрик, рушник Марії Бродюк, комплект кольє з бісеру Тетяни Гнени, корзинка з паперовими квітами і запрошення на виставку Вікторії Медвідь, образи, ікони святих, серветки Юлії Бліндер, ще одна серія картин ”Чотири пори року“ та ікона ”Княгиня Ольга“ Ольги Берестнєвої, серія серветок Лариси Данильчук ”Все те, що я люблю“(вишивка хрестиком), намисто, сумочка і шкатулка Вікторії Питулини (квілінг).

Відзначилась великою кількістю виробів Дарія Годун, яка виготовила ікона ”Наталія“, кольє з бісеру ”Східні нотки“ та ”Ніжність“ і картини ”Лілії“, ”From me to you“, ”Молитва“, ”Вечірній сад“, ”Волошки“. Та просто вразила розмаїттям тематики творів Марія Мазовіта: картини ”Снігурі взимку“, ”Танець синичок“, ”Лебедина вірність“, ”Таємне побачення“, ”Польові квіти“, ”Колискова янголятку“, ”Манрівка світами“, ”Коала на дереві“, ”Мавпенятко на галявині“, ”Народна пісня“, ”Зачаровані маки“. А ще дівчина зробила картинку ”Три іриси“ у зовсім оригінальній техніці – аплікація з камінців, яка запам’яталася кожному з відвідувачів вернісажу.

Виставка показала, що фантазія творення дійсно невичерпна, а разом із бажанням творити щось нове готує матеріал для таких неповторних мистецьких презентацій.

 
Анонси
Галерея
38
3838
На даний момент 603 гостей на сайті