Пошук

НАШІ ЧЕМПІОНИ

З 10 по 13 квітня у Спорткомплексі ”Локомотив“ (м Харків) пройшов ХХІ Чемпіонат України з армспорту серед ветеранів, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 21 регіону України, серед яких – команда Тернопільської області, 14 вихованців багаторазового чемпіона Європи та світу, кременчанина Андрія Пушкаря, які посіли ІІ командне місце і отримали 16 медалей (9 золотих, 1 срібну, 6 бронзових).

Приємно, що у складі команди рукоборців Тернопілля – спортсмени нашого ВНЗ. Студент 41-Фк групи педагогічного коледжу Дмитро Шемчук (вагова категорія 80 кг) ще в 2014 році виборов два ІІІ місця серед юнаків, в 2015 – два ІІ місця, отримавши І дорослий розряд. У нинішніх змаганнях став Чемпіоном України серед юніорів (ліва рука – ІІ місце і права – І місце). На праву руку він перемагав без жодної поразки, а на ліву  отримав 2 поразки від одного суперника, майстра спорту Дмитра Чалюка. Виконав нормативи на звання кандидата в майстри спорту.

У поєдинках серед юнаків Чемпіонами України стали ще двоє наших спортсменів: Олег Петренко з 32-Ф групи (вагова категорія 85 кг) на ліву руку посів ІІІ, а на праву – І місце; Сергій Точинський (11-Ф) у ваговій категорії 70 кг показав найвищі результати на обидві руки.

Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат Європи та світу.

 
Анонси
Галерея
galery 30
galery 30galery 30
На даний момент 131 гостей на сайті