«ART DANCE 2016»

У м. Чернівці відбувся  ІІ Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва «ART DANCE 2016», в якому брали участь понад 50 танцювальних колективів з усієї України у різних номінаціях: народний танець, народна стилізація, класичний танець, сучасний танець ( джаз, модерн, контепорарі та інші ), вуличний танець (брейк-данс, хіп-хоп, джаз-фанк), східний танець, естрадний танець, естрадно-спортивний танець, спортивно-бальний танець.

Цей чемпіонат  проводився з метою розвитку та популяризації хореографічного мистецтва в Україні, залучення дітей та молодих людей до вивчення хореографічного мистецтва, а також пропаганди здорового способу життя та ознайомлення громадськості з красою хореографічного мистецтва і тенденцій його розвитку в Україні та за кордоном, розробки міжнародних творчих зв'язків між танцюристами і фахівцями  у сфері хореографії.

Мистецькими суддями чемпіонату виступили: Андрій Дикий – танцюрист, хореограф-постановник проекту «Танцюють всі», Чемпіон України з латино-американських бальних танців; Ілля Падзина – кандидат у майстри спорту з бальних танців, суперфіналіст шоу «Танцюють всі-7;  Марія Козлова – переможниця телешоу «Танці без правил», педагог-хореограф; Світлана Кузьменко  – суддя міжнародної категорії, продюсер, режисер-постановник, хореограф;  Тетяна Любко –  голова циклової комісії хореографічних дисциплін Чернівецького обласного училища мистецтв імені С. Воробкевича. Суддівське журі мало змогу переглянути й оцінити 120 хореографічних композицій.

Учасниками цього Чемпіонату стали три танцювальні колективи з Кременця: народний аматорський ансамбль танцю «Орієнталь» Кременецького РБК (керівник Іванна Запольська), а також зразковий аматорський ансамбль танцю «Барвінок» Кременецького РБК і художній народний ансамбль танцю «Горлиця» Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка (керівник Андрій Медецький).


Обидва колективи, очолювані членом Національної спілки хореографів України Андрієм Медецьким, стали золотими призерами Чемпіонату: у номінації «Народний танець» середня група танцювального колективу «Барвінок» представила український танець «Козачок», а солісти ансамблю танцю «Горлиця» Євген Найчук та Ірина Поліщук перемогли з польським народним танцем «Куявяк з обереком».

Учасникам змагань сподобалась тепла, дружня атмосфера, що панувала на сцені і в  залі серед глядачів. Це стало додатковим стимулом для їхньої перемоги. Вітаємо призерів  та керівника із заслуженим танцювальним «золотом»!

 
Галерея
galery 21
galery 21galery 21
На даний момент 645 гостей на сайті