ЧЕМПІОНАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ

Ще шість років тому, коли учень Кременецької ЗОШ № 1 Дмитро Мазурчук вперше прийшов на заняття з лижного двоборства, він навряд чи міг передбачити свої майбутні успіхи. Так, звичайно, з перших днів тренування захопили і десь глибоко в душі жевріла мрія про високі показники.

Наполеглива праця вже через рік увінчалась успіхом: на Чемпіонаті України, що проходив у рідному Кременці,  хлопець виборов першість і звання Чемпіона.


Згодом було багато нелегких змагань і поєдинків, учасником яких постійно був Дмитро. Лише у поточному році – ІІ Зимові юнацькі Олімпійські ігри в Ліллехаммері (Норвегія) та Юніорський Чемпіонат світу в Раснові (Румунія).  Черговий Чемпіонат України у Ворохті приніс першість серед юніорського складу і друге місце серед дорослих.

У статусі студента 11-Фк групи нашого педагогічного коледжу Дмитро гідно поповнив ряди колективу чемпіонів нашої академії і вже на початку вересня порадував новою чудовою перемогою як переможець Юнацького кубка FIS з лижного двоборства в Оберсдорфі (Німеччина).


Члена національної збірної команди України, юного майстра спорту з лижного двоборства Дмитра Мазурчука вели до високих спортивних звершень тренери Петро Генюк, Олександр Точинський і Микола Козлов.

Щиро вітаємо нашого лижника та його наставників, бажаємо впевнено долати нові чемпіонські вершини!

 
Галерея
Оркестр народних інструментів
Оркестр народних інструментівОркестр народних інструментів
На даний момент 475 гостей на сайті