Пошук
Головне меню


  1. Камінська Оксана Олегівна – директор коледжу – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“
  2. Рац Лариса Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“  
  3. Скоропляс Василь Володимирович – культорганізатор – „спеціаліст першої категорії“
  4. Колісецький Сергій Миколайович – вихователькваліфікаційна категорія „спеціаліст“

Відпустка по догляду за дитиною:

  1. Ситник Руслана Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  2. Мельник Юлія Сергіївна – практичний психолог кандидат психологічний наук, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

1. Циклова комісія природничих дисциплін:

  1. Ліщук Юрій Миколайович – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  2. Цеголко Віталій Павлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“
  3. Бєлова Ірина Іванівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“
  4. Галаган Ігор Михайлович – кандидат педагогічних наук - кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“
  5. Зубкевич Сергій Сергійович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  6. Рац Володимир Олександрович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

За суміщенням посад:

  1. Тригуба Олена Василівна – кандидат сільськогосподарських  наук - кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“ 
  2. Головатюк Людмила Михайлівна – кандидат біологічних наук – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“
  3. Гура Антоніна Миколаївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

Циклова комісія гуманітарних дисциплін:

  1. Яцюк Наталія Миколаївна – голова циклової комісії –  кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  2. Бончик Ольга Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  3. Нікіфорчук Тетяна Василівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  4. Левенець Марія Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“
  5. Кікіна Наталія Михайлівна – кандидат педагогічних наук – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  6. Пташнюк Ірина Сергіївна кваліфікаційна категорія „спеціаліст“
  7. Романюк Віталій Васильович кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

За суміщенням посад:

  1. Дубровський Роман Олександрович – кандидат філологічних наук кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“
  2. Сеньківська Галина Ярославівна – кандидат історичних наук  кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“
  3. Адашинська Оксана Григорівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  4. Похілінський Микола Петрович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

Відпустка по догляду за дитиною:

  1. Терп'як Оксана Петрівна - кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“
  2. Поляк Ірина Павлівна – кандидат філологічних наук кваліфікаційна категорія „спеціаліст “
  3. Якимович Вікторія Андріївна – кандидат філологічних наук кваліфікаційна категорія „спеціаліст “

Циклова комісія психолого-педагогічних дисциплін

та дошкільних методик:

  1. Сабран Надія Михайлівна – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

2.  Мишаківська Людмила Олександрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“ 

3.  Цимбалюк Ольга Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

4.  Сербай Наталія Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“

5.  Богута Людмила Іванівна кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

6.  Романюк Тетяна Василівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“

7.  Цибульська Ольга Миколаївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“,  „викладач-методист“

8.  Шпак Валентина Іванівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

9.  Фурсик Алла Олександрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

За суміщенням посад:

  1. Заблоцький Андрій Русланович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

За сумісництвом:

  1. Галан Оксана Миколаївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

Відпустка по догляду за дитиною:

  1. Іванюк Юлія Олександрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

Циклова комісія трудового навчання та технологій

і образотворчого мистецтва:

  1. Писаренок Віталій Володимирович – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії
  2. Томашівський Сергій Михайлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  3. Мушак Олександра Мирославівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“
  4. Погонець Іванна Василівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  5. Гуменюк Богдана Олександрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“

За суміщенням:

  1. Ємець Олександр Павлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“,  „викладач-методист“
  2. Цимбалюк Юрій Григорович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

Відпустка по догляду за дитиною:

  1. Качаловська Оксана Петрівна кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

Циклова комісія музичних дисциплін:

  1. Новик Олена Сергіївна – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“
  2. Галішевська Неллі Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“
  3. Люлюк Любомира Ярославівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „ викладач-методист “
  4. Люлюк Олег Васильович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „ викладач-методист “  
  5. Федюра Світлана Анатоліївна – валіфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист “
  6. Найчук Надія Петрівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „ викладач-методист “
  7. Мацкова Валентина Сергіївна – голова циклової комісії групових керівників кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист “
  8. Дедю Оксана Йосипівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“
  9. Дубовий Олег Володимирович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  10. Левицька Галина Олексіївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“  
  11. Яловська Людмила Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист “
  12. Іванюк Володимир Миколайович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  13. Мацюк Мар’яна Олексіївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“ 
  14. Ткач Наталія Анатоліївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“ 
  15. Харамбура Лев Остапович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист “  
  16. Шегера Сергій Ярославович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“ 
  17. Яловський Павло Миколайович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“
  18. Харамбура Ірина Сергіївна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

За суміщенням посад:

1.  Гуральна Світлана Степанівна – кандидат мистецтвознавства – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“

Концертмейстери:

  1. Дацюк Людмила Олегівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  2. Головінська Людмила Богданівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  3. Головінська Любава Богданівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  4. Козачок Ірина Вікторівна кваліфікаційна категорія спеціаліст першої категорії“
  5. Сазанська Валерія Станіславівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст“

Відпустка по догляду за дитиною:

  1. Дубчак Анастасія Олександрівна – кваліфікаційна категорія спеціаліст другої категорії“

Циклова комісія фізичного виховання:

  1. Єрусалимець Катерина Григорівна – голова циклової комісії – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“, „викладач-методист“, Заслужений працівник освіти України
  2. Коханець Василь Михайлович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“
  3. Кіркова Тетяна Володимирівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  4. Розмірчук Вікторія Вячеславівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст другої категорії“
  5. Хмара Андрій Володимирович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  6. Яворський Юрій Мечиславович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“,  „викладач-методист“
  7. Майборода Анжела Володимирівна – майстер спорту з санного спорту – кваліфікаційна категорія „спеціаліст “

Відпустка по догляду за дитиною:

  1. Петрів Оксана  Василівна – кваліфікаційна категорія „спеціаліст “

Керівництво гуртком:

  1. Скоропляс Василь Володимирович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст першої категорії“
  2. Медецький Андрій Степанович – кваліфікаційна категорія „спеціаліст вищої категорії“



 
Галерея
foto 7
foto 7foto 7
На даний момент 219 гостей на сайті