Пошук

ЩЕ ОДНА ІМЕННА АУДИТОРІЯ

Доброю традицією колективу академії стало вшанування пам’яті краян, які зробили вагомий внесок у розвиток освіти, науки і культури на Кременеччині, в становлення і зміцнення нашого навчального закладу. На території академії – пам’ятники Тарасові Шевченку, чиє ім’я носить наша альма-матер, і Тадеушеві Чацькому – засновнику Волинської гімназії як нашого історичного попередника, пам’ятні знаки  письменнику Борисові Харчуку, який навчався у Кременецькому педінституті, та студентам-героям, котрі загинули в зоні АТО за суверенну Україну, Кімнати-музеї кременецьких митців, художника Ростислава Глувка і композитора Михайла Вериківського, Галерея довоєнної фотографії і Виставкова зала творчих робіт викладачів і студентів навчального закладу. Нещодавно почала функціонувати навчальна аудиторія імені професора Володимира Чопика, а в передноворічні дні відбулось відкриття навчальної аудиторії імені кременчанина, адвоката і громадсько-політичного діяча Бориса Козубського.


На урочинах з нагоди її відкриття слово про Бориса Козубського виголосила дослідниця його життєтворчості, доктор історичних наук Ірина Скакальська. Перед присутніми викладачами, студентами, гостями академії виступили ініціатор створення іменної аудиторії, керівник Центру досліджень адвокатури і права Національної асоціації адвокатів України, доцент Ірина Василик, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, народний депутат Верховної Ради України п’ятого скликання, представник адвокатури Тернопільщини, доцент Василь Богачук. У відкритті брали участь в.о. голови Кременецької РДА В’ячеслав Онишкевич, голова Кременецької райради Володимир Стефанський, голова районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка Лілія Следзінська та її заступник Василь Олійник, депутат Кременецької районної ради Ганна Бас.

Право закріпити іменну табличку на дверях аудиторії надали магістрантові Сергію Колісецькому та студентці Софії Горобець.

В рамках урочин відбувся круглий стіл «Професійна та громадсько-політична діяльність Бориса Козубського», модератором якого виступив завідувач кафедри української філології та суспільних дисциплін, доцент Олег Василишин. Про особливості та значення життєтворчості Бориса Козуьського говорили Ірина Василик, Василь Богачук, Василь Олійник, Лілія Следзінська, члени кафедри української філології та суспільних дисциплін, доценти Володимир Собчук, Олександр Соловей, Ірина Скакальська, старший викладач Галина Сеньківська. Учасники круглого столу прийняли ухвалу щодо підготовку видання про творчість і громадсько-політичну діяльність Бориса Козубського. Також вирішено провести дослідження за напрямом «Адвокатура Кременеччини: забуте і невідоме», що увійде до видання «Історія адвокатури Тернопільщини».


Ініціатори й організатори заходу переконані: навчальна аудиторія імені Бориса Козубського стане центром право виховної і правознавчої роботи, місцем зустрічей викладачів і студентів академії та коледжу з правознавцями, громадсько-політичними діячами.

 
Анонси
Галерея
10
1010
На даний момент 333 гостей на сайті