ВЕСНЯНІ КРОКИ ВИСТАВОК

Цьогорічна весна характерна розмаїттям мистецьких вернісажів – як колективних, так і персональних. Відвідувачі Кременецького краєзнавчого музею та Вишнівецького палацу мали нагоду ознайомитись із доробком жіночого мистецького гурту «Палітра»; у Літературно-меморіальному музеї Юліуша Словацького демонстрували власне надбання художниці Богдана Гуменюк та Іванна Погонець.

У рамках профорієнтаційної роботи у загальноосвітніх школах Кременця проходили огляди студентських робіт «Куточки природи очима художників», «Натюрморт у навчальному процесі студентської молоді», «Натюрморт як жанр мистецтва» та «Люблю Україну, всім серцем люблю». Доповненням їх були студентські виставки у межах навчального закладу «Зображення людини в рисунку», «Великодні мотиви у творчих композиціях», «Натюрморт у графіці та композиції» .

Варто відмітити творчі звіти мистецького натхненника  студентів та їх старших колег, керівника гуртів «Натхнення » і «Палітра», майстра народної творчості України Тетяни Балбус у виставці-конкурсі «Український тиждень мистецтв», що проходив у Києві, де наша майстриня виборола І місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», а також її участь у Міжнародному фестивалі фольклору і народного мистецтва «Писанка» у Коломиї разом із фотокореспондентом газети «Замок», майстром писанкового розпису Петром Данилюком, який проводив майстер-класи для всіх бажаючих.

Мистецький марафон триває. І класичне, і народне  мистецтво полонить серця все нових шанувальників, розширюючи свою географію далеко за межами рідного Кременця.

 
Галерея
Оркестр народних інструментів
Оркестр народних інструментівОркестр народних інструментів
На даний момент 545 гостей на сайті