ЗАХОПЛЕННЯ ЇЇ ЖИТТЯ

Знайомтеся: фотолюбитель Марта Мицьо, студентка спеціальності «Дошкільна освіта» нашої академії.

Народилась у невеличкому містечку Козова, що на Тернопільщині. Фотографія стала невід’ємною частиною життя дівчини. Перший свій фотоапарат освоїла десять років тому: це була простенька «мильничка», проте скільки радості та щастя було від неї! Якщо запитати її колишніх однокласників чи нинішніх одногрупників, хто в них асоціюється зі словом «фотоапарат», то вони, безперечно, назвуть її ім’я. Воно й не дивно, бо він став надійним другом Марти і з ним вона практично не розлучається. Згодом завдяки батькам техніка змінилася на більш якісну та кращу.

Наша студентка продовжує фотографувати пейзажі, фіксує людські емоції та якості: посмішки, щирість, любов, ніжність, сльози, радість, силу, витривалість тощо. Любить спорт, природу, книги, подорожі, тишу…

Перший свій фотовернісаж під назвою «За межі власних горизонтів» Марта Мицьо презентувала у фойє головного корпусу академії. У виставці вражає те, що світлини-пейзажі автора промовисто виражають людські почуття, а фотопортрети захоплюють єдністю зі стихіями природи, – і всі вони дійсно спрямовуються у просторово-часову безмежність і виходять далеко за рамки буденних горизонтів сприйняття світу. А це свідчить про конкретний рівень майстерності молодого фотомитця, який, безперечно, буде лише зростати.

 
Галерея
Вид на історичний корпус академії
Вид на історичний корпус академіїВид на історичний корпус академії
На даний момент 293 гостей на сайті