ЛІТО – ПОРА ПЕДАГОГІЧНА

Бо літо – це не лише час шкільних канікул, а й період літньої педагогічної практики студентів освітянських спеціальностей. Цьогоріч літню педпрактику в оздоровчих таборах, дитячих санаторіях й інших дитячих оздоровчих закладах проходили 54 студенти академії та 29 студентів педагогічного коледжу. З дітьми літньої пори працювали 34 майбутніх вчителів фізичного виховання та 20 завтрашніх соціальних педагогів. Педагогічний коледж представляли 14 студентів спеціальності “Образотворче мистецтво” і 16 – спеціальності “Трудове навчання і технології”.

Традиційно основна частина наших студентів (25 чоловік) здійснювали оздоровчо-виховну роботу з дітьми Кременецького психо-неврологічного санаторію і 21 студент – лікувально-оздоровчого комплексу “Дружба” с.Новоселиця на Івано-Франківщині. Наших студентів приймали дитячі оздоровчі комплекси Тернопільщини (“Лісовий” с.Скоморохи Бучацького району), Івано-Франківської області (“Едельвейс” смт.Микуличин і “Сокіл” Галицького району) та рівненський “Електронік”.

Частина студентів набувала фахових навиків шляхом здійснення оздоровчих і виховних заходів у дитячих оздоровчих таборах Тернопільської області (“Сокіл” Збаразького району і “Лісова казка” на Лановеччині), Рівненщини (“Чайка” Демидівського району), Івано-Франківщини (“Артек-Буковель”), Хмельницької області (“Світанок” Ізяславського району).

Виконуючи програму літньої педагогічної практики, наші студенти провели десятки різноманітних оздоровчих і культурно-мистецьких заходів, серед яких – туристичні походи й екскурсії, спортивні змагання, мистецькі конкурси й олімпіади, виставки художньої і технічної творчості, концерти юних самодіяльних митців. Керівництво і педагогічні колективи літніх дитячих оздоровчих закладів позитивно оцінили активність, ініціативність і сумлінну працю наших студентів, що відобразили у підсумковій звітній документації. Зокрема дирекція туристично-оздоровчого комплексу “Едельвейс” висловила подяку ректору академії, професору Афанасію Ломаковичу і в його особі всьому педагогічному колективу навчального закладу за якісну професійну підготовку студентів до літньої педагогічної практики, а також відзначила ефективну роботу третьокурсників спеціальності “Фізичне виховання” Сергія Кульбаби, Дениса Мисюка, Івана Томаєра, Андрія Григор’єва і Романа Оліщука та майбутнього соціального педагога Тетяни Назарчук.

Для них і для їх колег-однокурсників літо віддзвеніло щасливими голосами мешканців дитячих оздоровчих таборів. Після цього – звіти про проведену роботу на підсумковій конференції під керівництвом їх наставників, завідуючих педагогічною практикою Василя Трифонюка та Валентини Шпак, які розробляють і готують матеріали до нового етапу практичної підготовки майбутніх педагогів.

 
Галерея
Вид на історичний корпус академії
Вид на історичний корпус академіїВид на історичний корпус академії
На даний момент 522 гостей на сайті