Наша академія, як відомо, носить ім’я славетного українського поета Тараса Шевченка. Тому кожного року на початку березня ми вшановуємо пам’ять Великого Кобзаря. Один із таких заходів провели студенти 21-У групи разом зі своїм куратором Іриною Комінярською. До них долучилася також третьокурсниця Дарина Ковбіш. Юні читці ознайомили присутніх із цікавими і не дуже відомими фактами із життєвого та творчого шляху співця українського поетичного слова.

Окремою частиною заходу стали підготовлені студентами проекти, що свідчать про багатогранну творчу постать Тараса: «Шевченко-поет» (Антоніна Стрияк і Оксана Шаплай), «Шевченко-художник» (Марія Барилко та Юлія Зайка), «Шевченко та музика» (Ярина Рудакевич і Христина Новосельська), «Світова слава Шевченка» (Вікторія Зіновкіна і Марія Хитрак). Ця інформація була підтверджена та закріплена презентаціями.

Студент 31-У групи, поет, член Національної спілки письменників України Павло Старух запропонував поезії Тараса Шевченка англійською мовою, а на завершення прозвучали записи Шевченкового «Заповіту» різними мовами.

Поет і далі залишається серед нас, українців, як невмирущий геній, як проводир, що показує нам шлях у боротьбі за наші світлі ідеали. Любити Шевченка – любити Україну, а любити Україну – любити Шевченка.

 
Галерея
foto 16
foto 16foto 16
На даний момент 594 гостей на сайті