Пошук

УСПІХ НАШИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

У місті Шумську відбувся своєрідний Чемпіонат Південної Волині з цього популярного виду спорту. Поєдинки проходили у форматі спортивного турніру «Волейбольні ігри», в яких брали участь команди із Великих Дедеркал, Ланівець, Шумська, а місто Кременець представляла команда нашого волейбольного клубу «Кременець – Академія». Змагання були організовані за сприяння Шумської райдержадміністрації, а депутатський корпус Кременецької міської ради належно підтримав нашу команду.

Турнір проводився за коловою системою. Його відкрила зустріч «Кременець – Академії» із господарями майданчика. Першу партію наші спортсмени виграли без особливих проблем, а в другій, недооцінивши суперника, «розслабились», уступивши шумчанам з різницею у 2 очка. В третій партії довелося мобілізувати всі сили, пригадати досвід турнірних боїв, який мали і волейболісти, і тренер команди, доцент Володимир Прокопович, котрий вніс відповідні корективи до гри – і кременчани не дозволили господарям турніру святкувати перемогу.

Наступну гру «Кременець – Академія» провела із командою Великих Дедеркал. Інтрига полягала в тому, що за команду суперників грав капітан «академіків» (у Чемпіонаті області) Любомир Бонк. Але це їм не допомогло, бо злагоджена гра кременчан, їх зібраність у боротьбі за кожне очко та кожен м’яч не залишили волейбольним опонентам жодних шансів на успіх.

Відповідь на питання, хто стане неофіційним, але фактичним чемпіоном Південної Волині з волейболу, дала зустріч «Кременець – Академії» із ланівчанами. Наша команда зійшлась у вирішальному двобої зі своїм принциповим і традиційним суперником (в тому числі і на минулорічному Чемпіонаті Тернопільської області). Знов, як і на початку турніру, наші спортсмени здолали суперника у першій партії, але в другій виникли серйозні проблеми по ходу гри – і розрив у рахунку на користь ланівчан досяг 7 очок! Однак і цей дефіцит «Кременець – Академія» зуміла подолати й у прямому смислі вирвала перемогу із рук суперника.


Отож, південно-волинське чемпіонство далося нам досить непросто! Зате підкреслимо, що всі партії турніру були видовищними і проходили з високою спортивною та емоційною напругою. До успіху команду привели тренери Володимир Прокопович і Анна Леськів-Бондарчук, а здобули її студенти академії Андрій Саєнко (капітан команди), Назар Демидюк, Ігор Шманько, Ігор Демеца та їхні колеги з педагогічного коледжу Тарас Цимбалюк і Богдан Савчук. Родзинкою виступу «Кременець – Академії» стала участь у її складі в амплуа «ліберо» чемпіонки та володаря Кубка України, чемпіонки Португалії та Іспанії, професійного гравця міжнародного рівня Тетяни Гузенко-Прокопович, яка потужно підтримала команду у захисті та прийомі м’яча, а головне – продемонструвала чоловікам, як треба боротися за перемогу до останньої хвилини гри.

 
Галерея
Вид на історичний корпус академії
Вид на історичний корпус академіїВид на історичний корпус академії
На даний момент 381 гостей на сайті