ГОВОРИМО ПРО КУЛЬТУРУ СПІЛКУВАННЯ

На базі Кременецької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5 було проведено семінар-практикум для практичних психологів і соціальних педагогів на тему ”Культура педагогічного спілкування в школі“. Організаторами виступили колективи відділу освіти районної державної адміністрації, кафедри педагогіки нашого інституту та школи-господаря.            Метою семінару-практикуму було теоретичне обґрунтування проблем педагогічного спілкування в школі, відпрацювання навичок активного слухання, прийомів толерантного  спілкування та конструктивної взаємодії в педагогічному колективі.

Теоретичний блок семінару розпочав виступ методиста-психолога районного методичного кабінету Т.Я.Систалюк ”Актуальність проблеми культури педагогічного спілкування в школі. Культура педагогічного спілкування як умова успішного професійного самоутвердження і реалізації особистості вчителя“. Тему продовжила практичний психолог Кременецької ЗОШ № 5 О.Ю.Залеська – ”Теоретичні та психологічні аспекти ефективного педагогічного спілкування в навчально-виховному процесі“. Завідувач кафедри педагогіки нашого інституту, кандидат педагогічних наук Л.М.Кравець завершила теоретичний блок  висвітленням ”Принципів гуманного спілкування у педагогічній спадщині Ш.О.Амонашвілі, А.С.Макаренка і В.О.Сухомлинського“.

Практичний блок включав проведення тренінгових занять: фрагмент тренінгу для педагогів «Навички ефективного спілкування» (І.А.Оніщук, асистент кафедри теорії та методики дошкільної освіти нашого інституту);   тренінг особистісного зростання для практичних психологів і соціальних педагогів «Світ навколо мене» (О.Ю.Залеська, практичний психолог Кременецької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5) і тренінгове  заняття для педагогів «Толерантне спілкування» (І.В.Гаврилюк, практичний психолог Лопушненської ЗОШ І – ІІІ ступенів).

Після практичного блоку відбулося підведення підсумків семінару та вироблення методичних рекомендацій.

 
Галерея
Художній народний ансамбль "Калина"
Художній народний ансамбль Художній народний ансамбль
На даний момент 724 гостей на сайті