Пошук
Головне меню

Структурні підрозділи

 

Стрельчук Юлія Іванівна - завідувач бібліотеки.

 


 

- Відділ комплектування і обробки літератури.

Згідно з  замовленням кафедр академія формує фонд бібліотеки для забезпечення навчального процесу та наукової роботи. Веде електронний каталог нових надходжень, наповнення алфавітного та систематичного каталогів.

Патра Надія Гілярівна

 


 

- Довідково-бібліографічний відділ.

Веде довідково-бібліографічне  обслуговування всіх категорій читачів (викладачів, студентів та ін.), консультації з питань використання довідково-пошукового апарату, (довідники, словники, енциклопедії), надає всі види бібліографічних довідок. Створює електронну базу даних аналітичного опису статей та матеріалів з періодичних  видань.

Ставінська Ольга Олександрівна

 


 

- Відділ науково-інформаційного забезпечення та автоматизації.

Організація функціонування автоматизованої інформаційно-бібліотеченої системи (УФД-Бібілотека) в цілому, роботи і взаємодії всіх її автоматизованих робочих місць Сервісне обслуговування комп’ютерного залу бібліотеки та розвиток локальної комп’ютерної мережі. Підтримка та супроводження веб-сторінки бібліотеки. Консультативна і практична допомога структурним підрозділам бібліотеки  з питань використання інформаційних технологій

Баран Інна Миколаївна

 


 

- Відділ обслуговування (абонементи)

Здійснює обслуговування користувачів всіх категорій  науковою, навчальною та художньою літературою. Організовує запис читачів до бібліотеки, знайомить з правилами користування бібліотеки. Контролює строки повернення документів,  вивчає та аналізує відмовлення на літературу.

До структурного відділу належать:

-  абонемент наукової  та навчальної літератури;

-   абонемент художньої літератури;

-   абонемент іноземної літератури.

Соколовська Тетяна Олексіївна


 

- Читальні зали

Відділ здійснює обслуговування користувачів всіх категорій науковою та навчальною літературою. Вивчає використання бібліотечного фонду користувачами. Організовує тематичні виставки та масові заходи (вечори. конференції)

До структури відділу належать:

-   зал наукової  та навчальної літератури;

-   зал іноземної літератури;

-  зал періодики;

-  дисертаційний зал.

 

 

 


 
Анонси
Галерея
20
2020
На даний момент 499 гостей на сайті