Пошук
Головне меню

Структурні підрозділи

 

Стрельчук Юлія Іванівна - завідувач бібліотеки.

 


 

- Відділ комплектування і обробки літератури.

Згідно з  замовленням кафедр академія формує фонд бібліотеки для забезпечення навчального процесу та наукової роботи. Веде електронний каталог нових надходжень, наповнення алфавітного та систематичного каталогів.

Патра Надія Гілярівна

 


 

- Довідково-бібліографічний відділ.

Веде довідково-бібліографічне  обслуговування всіх категорій читачів (викладачів, студентів та ін.), консультації з питань використання довідково-пошукового апарату, (довідники, словники, енциклопедії), надає всі види бібліографічних довідок. Створює електронну базу даних аналітичного опису статей та матеріалів з періодичних  видань.

Ставінська Ольга Олександрівна

 


 

- Відділ науково-інформаційного забезпечення та автоматизації.

Організація функціонування автоматизованої інформаційно-бібліотеченої системи (УФД-Бібілотека) в цілому, роботи і взаємодії всіх її автоматизованих робочих місць Сервісне обслуговування комп’ютерного залу бібліотеки та розвиток локальної комп’ютерної мережі. Підтримка та супроводження веб-сторінки бібліотеки. Консультативна і практична допомога структурним підрозділам бібліотеки  з питань використання інформаційних технологій

Кісіль Ірина Орестівна

 


 

- Відділ обслуговування (абонементи)

Здійснює обслуговування користувачів всіх категорій  науковою, навчальною та художньою літературою. Організовує запис читачів до бібліотеки, знайомить з правилами користування бібліотеки. Контролює строки повернення документів,  вивчає та аналізує відмовлення на літературу.

До структурного відділу належать:

-  абонемент наукової  та навчальної літератури;

-   абонемент художньої літератури;

-   абонемент іноземної літератури.

Завідувач відділу – Пасіюла Раїса Миколаївна.

 


- Відділ обслуговування (читальні зали)

Відділ здійснює обслуговування користувачів всіх категорій науковою та навчальною літературою. Вивчає використання бібліотечного фонду користувачами. Організовує тематичні виставки та масові заходи (вечори. конференції)

До структури відділу належать:

-   зал наукової  та навчальної літератури;

-   зал іноземної літератури;

-  зал періодики;

-  дисертаційний зал.

Завідувач відділу –  Трачук Ірина Петрівна.

 

 


 
Анонси
Галерея
23
2323
На даний момент 155 гостей на сайті