Пошук
Головне меню

КРОС ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ОСІННІЙ…

Жовтень місяць – екватор осені, пора року, коли літнє тепло передає погодну естафету зимовим холодам. А в спортивному вимірі – завершуються тренування та змагання з літніх видів спорту й аматори-прихильники фізичної культури повертаються до спортивних залів, а також віддають свої симпатії зимовим спортивним дисциплінам.

Студенти нашого педагогічного коледжу влаштували спортивному літу своєрідний «випускний бал» – відпустили на зимові канікули літні види спорту, і зробили це у формі масового легкоатлетичного кросу з участю студентів усіх академічних груп. Оргкомітет підготовки і проведення такого представницького і захоплюючого спортивного дійства очолював викладач педколеджу Василь Коханець. До складу суддівської колегії увійшли викладачі фізичного виховання Юрій Яворський, Оксана Петрів, Тетяна Кіркова, Анжела Майборода і досвідчений організатор масових спортивних заходів, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Катерина Єрусалимець.

Кроссмени змагалися на двох дистанціях: дівчата демонстрували свої швидкісні легкоатлетичні можливості на дистанції 500 м, а хлопці – на дистанції 1000 м. Найкращих результатів досягли студенти першого курсу спеціальності «Фізичне виховання» – вони «забрали» половину призових місць. Зокрема, на дистанції 500 м першокурсниця Вікторія Циганкова була третьою, а її однокурсники Михайло Коваль і Максим Глова на своїй «тисячометрівці» посіли відповідно перше і друге місця. Отож, вони прийшли до нашого навчального закладу із відповідним рівнем підготовки і їх особисте завдання та обов’язок їх наставників – закріпити і розвинути наявні легкоатлетичні здібності, розширити спортивні можливості, досягати успіхів на спортивних змаганнях різних рівнів. Два призових місця здобули студенти третього курсу: Катерина Кузьо на дистанції 500 м була другою, а її одногрупник Олексій Бобрук отримав «бронзу» на дистанції 1000 м. Не залишився без нагород і другий курс: його представниця Юлія Федьків показала найкращий результат на дистанції 500м.

Масові прощально-осінні легкоатлетичні змагання завершено, їх переможців визначено і відзначено. Попереду – нові змагання, що відповідатимуть параметрам спортивного сезону та сприятимуть справі професійної підготовки вчителів фізичного виховання для закладів середньої освіти.


 
Галерея
foto 10
foto 10foto 10
На даний момент 151 гостей на сайті