Пошук
Головне меню

ПАМ'ЯТЬ ЯК ЗАПОВІТ і НАСТАНОВА МОЛОДІ

Студенти 41-Фк групи Фахового коледжу Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка зі своїм куратором Ольгою Бончик підготували і провели виховний захід «Сила нескорених», присвячений Дню захисника України, який співпадає в Україні із днем створення УПА і християнським святом Покрову Пресвятої Богородиці.

Урочисту програму відкрили ведучі Діана Мартинюк і Валерій Стельмащук інформацією про історію виникнення свята, про створення Української повстанської армії – військово-політичної формації українського визвольного руху і про Небесну Заступницю і Покровительку нашого народу Пресвяту Богородицю.

Традиційно, у цей день ведучі згадали у своїх розповідях місцевих загиблих героїв УПА, Небесної Сотні, АТО і вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

У ході урочистого заходу тематичні поезії читали Олександр Сірук, Максим Саган, Вікторія Петронюк, Валентина Вавренюк, Віктор Мілюзина, Василь Селестенюк, Максим Татарин й Олег Смолінчук. У супроводі гітари Олександр Горошко виконав козацьку пісню «Гей там, на горі, Січ іде», а Павло Манзюк потривожив серця трагічним твором «Пливе кача».

На завершення студенти підсумували, що не можна забувати своїх батьків, свого народу, його історію, рідну землю, з якої ми вийшли і до якої колись повернемося. Бо людина не гідна зватися людиною, якщо не цінує Вітчизну, її мову, та пам’ять свого роду.


 
Галерея
foto 14
foto 14foto 14
На даний момент 149 гостей на сайті