Пошук

ЗУСТРІЧІ ЧЕРЕЗ ДЕСЯТИРІЧЧЯ

 

Відзначити 20-річчя закінчення Кременецького педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка та 30-річний ювілей завершення навчання у Кременецькому педагогічному училищі прибули випускники 14 груп з Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької областей.


Більшість із них працюють на педагогічній ниві: вихователі та завідувачі дошкільних навчальних закладів, дитячих будинків, вчителі, вчителі-логопеди, практичні психологи, педагоги-організатори, заступники директорів загальноосвітніх шкіл, методисти методкабінетів вищих навчальних закладів та районних відділів освіти, директор ліцею, науково-педагогічні працівники нашого ВНЗ тощо.


Решта колишніх студентів обрали інші сектори гуманітарної сфери, проте знання, отримані в рідному коледжі, стали вагомою основою їхньої подальшої роботи. Про це й ділилися вони своїми спогадами та роздумами з одногрупниками, кураторами, викладачами. Серед педагогів-наставників під час зустрічей були колишні і нинішні викладачі: Л.І.Табачук, О.Г.Соловей, М.В.Василишин, О.П.Цигипало, К.Г.Єрусалимець, подружжя Л.І. та Б.Д.Семенюки, Т.І.Колесник, О.В.Василишин, С.А.Міщук, А.Л.Багнюк, Л.О.Войтко.


Гості відвідали кімнату-музей Ростислава Глувка, Музей інституту, де з історією розвитку навчального закладу ознайомила його завідувач В.І.Шпак, пройшлися по корпусах. Наш інститут, що перебуває в цьому статусі останні місяці, справив потужне враження, тому що за останнє десятиліття він змінився до невпізнанності. Оновлений фасад і внутрішній інтер’єр приміщень, сучасне технічне оснащення кабінетів, аудиторій, естетичне оформлення двору – все це стимулює до продовження контактів із рідною альма-матер: багато дітей випускників тут навчалися і продовжують навчання, на черзі – наступне покоління дітей та онуків, з нового навчального року – студентів Кременецької гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка.

 
Анонси
Галерея
56
5656
На даний момент 508 гостей на сайті