Пошук
Головне меню

АКАДЕМІЯ в ЕРАЗМУС+

Євроінтеграційні прагнення Кременецької гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка знайшли своє відображення в підписанні грантової угоди в рамках програми Erasmus+ між Європейською виконавчою агенцією з освіти та культури та координатором проєкту BOOST Тартуським університетом (Естонія). Початок реалізації 2-річного проєкту заплановано на 1 березня 2023 року. КОГПА в цьому проекті є одним із бенефіціарів та учасників, з такими закладами вищої освіти України, Польщі та Словенії як Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, Мелітопольськиий державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Мукачівський державний університет, Akademia nauk stosowanych w Elblagu, Univerza na Primorskem Universita Del Litorale.

Асоційованим партнером проєкту, що забезпечуватиме координацію на національному рівні, є Міністерство науки та освіти України. До команди учасників проєкту від нашого навчального закладу увійшли Курач М.С. – проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор; Кучер В.В. – завідувач кафедри іноземних мов та методик їх навчання, кандидат філологічних наук, доцент; Семегин Т.С. – доцент кафедри іноземних мов та методик їх навчання, кандидат філологічних наук, доцент; Бабій Н.В. – завідувач кафедри інформаційних технологій та методики навчання інформатики, кандидат технічних наук, доцент; Клак Д.С. – викладач кафедри інформаційних технологій та методики навчання інформатики.

Основний акцент зроблено на підтримці регіональних закладів вищої освіти України. В рамках реалізації проекту заплановані конференції та вебінари: «План цифровізації університету», «Цифрові інструменти для інтерактивного навчання», «Міжнародна співпраця університету та грантова діяльність». Партнери з ЄС допоможуть партнерам з України розвинути цифровий, навчальний, технічний потенціали своїх закладів вищої освіти та суттєво реформувати інформаційно-технічну базу. Також заплановано три навчальні поїздки представників українських вузів до партнерів з ЄС для обміну досвідом щодо методик змішаного навчання. Після продуктивної роботи планується створення обов’язкового навчального курсу «Студенто-центричні підходи для змішаного навчання» та розробка Дорожньої карти підтримки регіональних закладів освіти України.

 
Анонси
Галерея
17
1717
На даний момент 585 гостей на сайті