Пошук
Головне меню

ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ

У цей вихідний день у Кременецькій гуманітарно-педагогічній академії ім.Тараса Шевченка було незвично велелюдно. У Фаховому коледжі відбувся АбітFEST – зустріч із майбутніми абітурієнтами і батьками молодих людей, які перебувають у пошуку подальшого шляху свого навчання та розвитку.

І хоч на вулиці моросив весняний дощ, у 50 аудиторії головного корпусу академії панувала тепла і приязна атмосфера.


В.о. директора Фахового коледжу КОГПА ім.Тараса Шевченка, кандидат філологічних наук, доцент Роман Олександрович Дубровський розповів про особливості навчання, виокремив переваги, які отримають студенти, змалював перспективи, що відкриються перед випускниками коледжу. Заступник директора з навчально-виховної роботи, доктор філософії Павло Миколайович Яловський доступно і цікаво розповів про навчальну роботу освітнього закладу, а детальніше про спеціальності говорили завідувачі відділень. Так, Ольга Володимирівна Цимбалюк, завідувач відділення дошкільної та технологічної освіти, яскраво презентувала гостям коледжу спеціальність «Дошкільна освіта», здійснила короткий опис процесу навчання і практики студентів, показала цікаві моменти із життя майбутніх вихователів, а також розповіла про особливості навчання студентів спеціальності «Технологічна освіта», їх навчальні заняття у майстернях, повідомила про вміння, які набудуть здобувачі освіти. Майбутні абітурієнти мали змогу переглянути фотопрезентації спеціальностей. Завідувач відділення фізичної культури та мистецтв Олена Сергіївна Новик ознайомила майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями «Музична освіта», «Образотворче мистецтво» та «Фізична культура», надала інформацію про навчання на кожній спеціальності, описала роботу і графік робочого дня студентів-музикантів, зосередила увагу молодих людей на особливостях складання творчих іспитів у Фаховому коледжі. Викладач-методист, відмінник народної освіти України Катерина Григорівна Єрусалимець розповіла про здобутки і досягнення наших випускників-фізкультурників, про зимові та літні табірні збори, практику, заняття у басейні. Заслужений майстер народної творчості України, доцент кафедри мистецьких дисциплін нашої академії Тетяна Анатоліївна Балбус ознайомила з особливостями та умовами проходження творчого конкурсу абітурієнтів імені І.Хворостецького на спеціальність «Образотворче мистецтво».

Про цікаву виховну роботу і позанавчальну діяльність студентів коледжу розповів культорганізатор нашого закладу Сергій Миколайович Колісецький.

Гості Фахового коледжу мали можливість ознайомитися з матеріальною базою навчального закладу, завітали у спортзал, де відбувавася дружній поєдинок з волейболу між студентами першого і другого курсу. Згодом вони відвідали гуртожитки, де звернули увагу на умови проживання студентів, спеціально перелаштовані укриття, потрапили на заняття з хореографії до Наталії Анатоліївни Ткач. Також гості нашого закладу мали змогу оглянути навчальні аудиторії другого корпусу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, бібліотеку, виставкову залу з роботами наших студентів. Цікаво було потрапити до Концертної зали Гуго Коллонтая, де проходило заняття з вокалу викладача Неллі Анатоліївни Галішевської та студента третього курсу Макарія Гусака. Присутні мали нагоду почути, наскільки може змінитися вміння і знання студента від початку навчання і до його завершення. Ідучи стародавніми коридорами історичного корпусу, майбутні абітурієнти потрапили на виставку мистецьких робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

На завершення подорожі корпусами нашого затишного студентського містечка гості відвідали майстерні, де навчаються студенти спеціальності «Технологічна освіта». Приємною несподіванкою для молодих людей став майстерклас від майстра народної творчості України Сергія Михайловича Томашівського. Вони з цікавістю спробували підкорити глину і долучилися до таємничого процесу творення.

Сподіваємося, що наш захід був інформативним і цікавим. Чекаємо на зустріч влітку. З радістю приймемо нове студентське поповнення у свою коледжівську родину і будемо робити все необхідне, щоб ці найкращі роки вашого життя були максимально корисними та яскраво незабутніми.

 
Анонси
Галерея
galery 3
galery 3galery 3
На даний момент 883 гостей на сайті