Пошук

ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я І ПЕРЕМОГИ

У м.Кременці на г.Воловиця відбувся легкоатлетичний крос серед студентів педагогічного коледжу.

У юнаків проходив один забіг на 2000 м. Третій результат виборов Віктор Мартиненко  (21-Фк), друге місце посів Вадим Стрелець (21-Фк), а найспритнішим виявився Валентин Чепига з 11-Фк групи.

Серед дівчат проводилось два забіги на 1000 м, у яких результати розподілилися таким чином: третьою прибігла Галина Янда (21-Рк), друге місце зайняла Катерина Бас (31-Дк), а недосяжною для суперниць стала Оксана Мороз з 21-Фк групи.

Крім цього, відбулися командні змагання між групами хлопців і дівчат. Учасниками легкоатлетичного кросу стали 10 груп бігунів (3 – юнаки і 7 – дівчата) по 5 чоловік у кожній.

Третє місце з-поміж дівчат здобула команда 31-Дк, друге місце вибороли дівчата з 12-Дк, а перемогу здобули спортсменки 21-Фк групи.

Серед юнаків на третьому місці – 11-Мк, а друге і перше місця – відповідно у 21-Ф і 11-Ф груп, тобто майбутні вчителі фізичного виховання доказали, що підготовка у них на хорошому рівні.

Як завжди, незмінними ініціаторами й організаторами подібних спортивно-масових заходів виступають викладачі коледжу Катерина Єрусалимець та Ірина Олійник, які прагнуть залучити максимум своїх студентів до здорового способу життя і щоразу подарувати їм яскраве спортивне свято.

 
Анонси
Галерея
2
22
На даний момент 321 гостей на сайті