АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

День Андрія Первозванного – одне з улю­блених передноворічних свят, яке завжди віщує початок веселощів та містично-інтригуючих ритуалів. Святий Андрій поспішав до нас зі справжньою сніжно-морозною, по-зимовому чудовою погодою та веселим настроєм і, зви­чайно, не міг оминути нашого інституту. Сту­денти природничо-технологічного факультету на чолі з деканом Ольгою Дух організували і провели незабутні Андріївські вечорниці.


Ведуча Мар’яна Маліновська разом зі щедрою господинею Людмилою Балагудою вітали гостей і запрошували до своєї привітної оселі. Дівчата, як і годиться цього вечора, га­дали на свою щасливу долю та на майбутнього чоловіка: кидали чоботи через хату, витягували з макітри записки з іменем судженого. А ще вони прислухалися до порад Циганки (Марії Якимишиної), яка зі знанням своєї справи май­стерно ворожила хлопцям і дівчатам.

Хлопці співали, танцювали та жарту­вали. А тоді всі разом калиту кусали. З-поміж гурту обрали жартівника «писаря», який смішив кожного, хто, підстрибнувши на рогачі, намагав­ся відкусити шматок підвішеного коржа. Того, хто засміявся, мастили сажею. З цією роллю успішно справився Андрій Меленчук.

Молодіжне товариство зве­селяло присутніх на вечорницях жартівливими українськими піснями, а їх різнобарвне національне вбрання радувало око.

Закінчилося святкування частуванням смачними варениками зі сметаною, пампуш­ками та запашними пиріжками. Пригощалися присутні і калитою. Учасники вечорниць та гості свята з гарним настроєм і масою яскравих вра­жень розходились додому, і кожен залишив у серці незабутні спогади про дивовижні зимові традиції нашого народу.

 
Галерея
Вид на історичний корпус академії
Вид на історичний корпус академіїВид на історичний корпус академії
На даний момент 308 гостей на сайті