Пошук

ШЛЯХ ДО СПОРТИВНОГО ВИЗНАННЯ

УКРАЇНА

У спорткомплексі Харківської національної академії міського господар­ства (ХНАМГ) пройшов ІІ Чемпіонат України серед команд вищих навчальних закладів з армспорту. Його учасниками стали більше 200 рукоборців із 51 ВНЗ, серед яких змага­лися і троє студентів нашого інституту.

У командному заліку рукоборці Кременецького ОГПІ ім.Тараса Шевчен­ка посіли дев’яте місце й увійшла до де­сятки найсильніших. Непогані результа­ти показали у своїй ваговій категорії наші армлестлери-початківці: чи не наймолодший з учасників Чемпіонату Олександр Тутов у ваговій категорії 70 кг зайняв друге місце на праву руку і сьоме – на ліву; Олек­сандр Бондар у ваговій категорії по­над 90 кг став восьмим на обидві руки.

Та найвищого успіху досяг Вадим Стецюк. Незважаючи на трав­му правої руки, у ваговій категорії 90 кг він виборов два перших місця на обидві руки! Крім постійних серйозних тренувань та регулярної участі у різного роду змаган­нях, Вадим уже другий рік пробує свої сили й у тренерській діяльності, готує майбутніх армрестлерів, як і його титулований настав­ник, тренер і старший колега, багаторазо­вий чемпіон України, Європи та світу Андрій Пушкар.

Наші рукоборці разом зі своїм тренером вдячні ректору інституту А.М.Ломаковичу та проректору з виховної роботи М.В.Сиротюку за фінансове спри­яння поїздці на Чемпіонат України і запев­няють, що і в майбутньому будуть старатися оправдати довіру рідного колективу.

СВІТ

Нещодавно у Варшаві пройшов Х Кубок світу з армрестлінгу ”Nemiroff World Cup“. На цей найпрестижніший чемпіонат прибули найсильніші професійні рукоборці планети зі США, Ізраїлю, Фінляндії, Греції, Угорщи­ни, Росії, Польщі, Болгарії, Румунії, Норвегії, Чехії, Казахстану і, звичайно ж, з України, се­ред яких боролися наші кременчани, учень і наставник – Вадим Стецюк і Андрій Пушкар. Приємно, що спортсмени з України на Nemiroff World Cup традиційно показують високі ре­зультати. В цьому році їм не було рівних. Та ще приємніше повідомити, що поряд із визнаними світовими армрестлерами за вихід у фінал наш Вадим мірявся силою зі своєрідною легендою цього виду спорту Джоном Брзенком зі США. В результаті у ваговій категорії 95 кг він посів друге місце на ліву руку і був на­званий новою яскравою зіркою, що сходить на спортивному небосхилі не лише України, а й світу.

А що стосується Андрія Пушкаря, то фактично ніхто навіть і не сумнівався у його перемозі: у ваговій категорії + 95 кг він став недосяжним на обидві руки, і в абсолютній категорії, як пишуть деякі ЗМІ, був на цілу голову ви­щим від своїх суперників і також виборов два перших місця. Вадим Стецюк також примножив радість свого тренера: серед 12 найкращих рукоборців світу він теж був запрошений на фінальні змагання в абсолютній категорії, де показав сьомий результат на ліву руку.

Отакі вони – гордість нашого інституту, міста й України!

 
Анонси
Галерея
galery 8
galery 8galery 8
На даний момент 319 гостей на сайті