Пошук
Головне меню

СТАРТ ІЗ ДОБРИМИ СПОДІВАННЯМИ

Початок у будь-якій справі – це, як кажуть, уже половина справи. Особливо, коли цей початок вдалий. Новий 2014 – 2015 навчальний рік у Кременецькому гуманітарно-педагогічному інституті ім.Тараса Шевченка стартував із непоганими показниками, тому і студенти, і професорсько-викладацький склад нашого навчального закладу з надією і хорошими сподіваннями розпочали черговий етап напруженої праці на освітянській ниві.

У цьому році вдалося не лише зберегти, але й частково збільшити на рівні Департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації державне замовлення для інституту (із 207 осіб у минулому році до 237 осіб у цьому році), а для коледжу – зберегти на рівні минулого року (87 осіб). Державне замовлення виконане у повному обсязі.

До інституту  подано 2420 заяв, до коледжу – 234. Право називатися студентами нашого ВНЗ вибороли 1236 абітурієнтів: до  інституту – 1085, а до коледжу – 152 особи. На денну форму навчання зараховано 742 особи (до коледжу – 152, до інституту – 539), на заочну форму – 495 абітурієнтів. На платній формі навчання будуть навчатися 912 осіб.

До інституту вступили 14 осіб пільгових категорій, серед яких 5 дітей-інвалідів, 7 сиріт, 2 чорнобильців та 11 осіб за цільовими направленнями.

Студентами педагогічного коледжу стали 9 абітурієнтів  пільгових категорій (6 сиріт, 3 дитини-інваліди) та 7 осіб за цільовим направленням.

Наші потенційні джерела – це випускники коледжів, вступники на освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» (з 2017 року їх не буде) та перепідготовка (її треба інтенсивно розвивати). Так, тільки на рівень спеціаліста ми зарахували за денною та заочною формами навчання 455 осіб, а після коледжів – 177 абітурієнтів.

Хай же хороший старт стане цікавим навчальним роком і завершиться успішним фінішем для всіх наших студентів та їх наставників!

 
Анонси
Галерея
Олімпійське свято
Олімпійське святоОлімпійське свято
На даний момент 252 гостей на сайті